Kategórie: Ponuka

Aplikácia SmartCoat nanotechnológie TiO2


Nové štandardy čistoty a ochrany posádky vozidla


- Masívna ionizácia ovzdušia
- Eliminácia pachov
- Antibateriálny účinok
- Samočistiaca schopnosť povrchu
- Virucidný účinok
- Eliminácia plesní

SmartCoat je revolučný spôsob odovzdávania antimikrobiálnych účinkov na povrchy plôch a to bez zdravotných rizík pre ľudí, zvieratá, voľne žijúce živočíchy, rastliny a bez nebezpečného vplyvu na životné prostredie. Funguje ako fyzikálna dezinfekcia vďaka pôsobeniu svetla pri tzv. fotokatalytickej mineralizácii. Po dopade svetelnej energie na povrch ošetrenej plochy dochádza na tomto povrchu a v jeho bezprostrednej blízkosti nepretržite k reakciám, ktoré efektívne rozkladajú všetky organické látky, akými sú baktérie, vírusy, plesne, prchavé organické látky (VOC) a ďalšie. Nový a odlišný koncept na ošetrenie interiérov, kde funguje bezproblémovo a bezúdržbovo ako samočistička vzduchu a má sterilizujúce účinky. Viac na www.smartcoat.sk. CAR wellness sa na začiatku roka 2016 stal výhradným zástupcom SmartCoat na slovenskom trhu.

PREČO BEZDOTYKOVÉ UMÝVANIE?


  • Vďaka dokonale pripraveným programom prebieha udržiadanie čistory vozidla výhradne pomocou vysokotlakovej trysky, bez použitia kief a špongie - bez kontaktu s lakom.
  • Neustále používanie nášho umývacieho systému je zárukou lesknúceho, nepoškriabaného a zároveň ošetreného laku vášho vozidla.
  • Rýchla, jednoduchá, efektívna a lacná údržba čistoty vozidla. Trvalá konzervácia. Stála kvalita umývania nezávisle na ročnom období a rozdielnej kvality vody.
  • Nanášanie vosku na báze polymérov najnovšej generácie - jemný, stály film s lesklým efektom (vrstva polyméru), ktorý neabsorbuje vojkajšie nečistoty - nanáša sa pomocou horúcej zmäkčenej vody.
  • Lesk najvyššej triedy, po ktorom neostávajú škvrny a šmuhy, je zaručený zmývaním zmäkšenou vodou zbavenou minerálov (na 99,97%) a vysušením.
  • Cena umytia závisí od veľkosti vozidla: Malé – kratšie umývanie - lacnejšie Veľké - dlhšie umývanie - drahšie
  • Umývací efekt závisí od presnosti a využívania tlaku vody (schopnosti obsluhy)a taktiež množstve a druhu znežistenia: Veľké znečistenie - dlhšie umývanie - dôkladnejšie Malé znečistenie - dôkladné umývanie
0
Počet zákazníkov