NIEČO MÁLO O NÁS

Spoločnosť CAR wellness s.r.o. sa venuje ručnému umývaniu áut a autodetailingu. Štandardne používame autokozmetiku Autoglym, jedná sa o jednotku na britskom trhu. Tiež používame taliansku autokozmetiku Chimigal. V blízkej budúcnosti plánuje rozšíriť výber autokozmetiky o jednu svetoznámu značku. Ponúkame ručné umývanie exteriéru a čistenie interiéru auta, vysávanie a tepovanie interiéru, čistenie a impregnáciu kože, leštenie a renováciu laku a mnoho ďalších služieb.


Spoločnosť vznikla v roku 2013, prvotná myšlienka na vybudovanie luxusnej autoumyvárne tu však bola už rok predtým. Samotná realizácia výstavby našej prvej prevádzky začala začiatkom roka 2013, slávnostne sme pobočku otvorili 26.6.2013. Na začiatku sme mali 4 zamestnancov, ktorí v prvých troch mesiacoch pracovali pod dohľadom skúsenejších kolegov s viacročnou praxou. Dnes už máme 9 zamestnancov, sú neustále vyškoľovaní a učia sa nové technológie, ktoré trh ponúka. Počas obdobia, keď sme sa stali súčasťou mesta Žilina, sme si vybudovali stálu klientelu, ktorá nás pravidelne navštevuje. Čo je ale dôležité, neustále registrujeme aj nových spokojných zákazníkov. Našim cieľom do ďalších rokov je expandovanie spoločnosti aj do ďalších regiónov Slovenska a nepretržité poskytovanie služieb na vysokej úrovni v tejto oblasti.


Množstvo kamier zabezpečí maximálnu bezpečnosť pre Vašu spokojnosť s našimi službami.

Predstavenie našich služieb

Štandardne používame kozmetiku Autoglym, jedná sa o jednotku na britskom trhu. Tiež používame talianskou kozmetiku Chimigal. Pre TOP kvalitu, máme pripravené produkty od švajčiarskej autokozmetiky SWISSVAX, týmito produktmi sú ošetrené najväčšie automobilové skvosty sveta ako napríklad Bugatti, Royale, alebo prototyp Bugatti Veyron vo francúzskom národnom múzeu Schlumpf.
 • Aplikácia SmartCoat nanotechnológie TiO2

  Aplikácia SmartCoat nanotechnológie TiO2


  Nové štandardy čistoty a ochrany posádky vozidla

  - Masívna ionizácia ovzdušia
  - Eliminácia pachov
  - Antibateriálny účinok
  - Samočistiaca schopnosť povrchu
  - Virucidný účinok
  - Eliminácia plesní
 • Čistenie diskov a ošetrenie pneumatík

  Čistenie diskov a ošetrenie pneumatík


  To, aby zostali pneumatiky krásne čierne a prípadne i lesklé, zaistíme dôkladným čistením, ktorým sa nečistoty narušia a odstránia. Na disky kolies používame k tomu určené špeciálne štetce a kefy, ktoré preniknú do všetkých škár a výsledok je stopercentný. Teraz máme kolesá čisté a na rade je impregnácia! Na impregnáciu používame prípravky, ktoré sú priamo určené na pneumatiky. Majú lepšie vstrebávacie vlastnosti ako prípravky na plasty a odstránia problémy, ktoré postihujú pneumatiky.
 • Dezinfekcia klimatizácie a interiéru

  Dezinfekcia klimatizácie a interiéru


  Dezinfekcia klimatizácie a interiéru vozidla generátorom Ozónu (O3). Ozón má smrtiaci účinok na baktérie, vírusy, plesne, riasy, parazity, huby a všetky alergénne látky prítomné v potrubí cirkulácie vzduchu Vášho vozidla. Ozón má navyše tzv. dezodoračný efekt, čoho výsledkom je rozklad zapachajúcich látok a tým odstranenie zápachu. Oxidáciou likviduje ozón vysokomolekulárne zlúčeniny, organické zlúčeniny a jedovaté aromatické látky. Vďaka schopnosti dezaktivácie karcinogénov zbaví Vaše vozidlo dokonca aj zápachu z cigaretového dymu. Je to veľmi účinný, ekologicky prijateľný dezinfekčný prostriedok tak pre vzduch ako aj vodu.
 • Renovácia laku

  Renovácia laku


  Renovácia a leštenie je proces opracovania povrchov, pri ktorom dochádza k veľmi jemnému odberu materiálu, rádovo v mikrónoch. Pri leštení lakov automobilov ale aj iných produktov, dochádza pôsobením abrazív k veľmi jemnému brúseniu povrchu a to až tak, že stopy po tomto mechanickom pôsobení nie sú viditeľné voľným okom. Povrch je po tomto opracovaní čistý, hladký a lesklý. Hlavným účelom je zlepšenie vzhľadu a zvýšenie kvality povrchu laku na Vašom vozidle...
 • Čistenie a impregnácia kože

  Čistenie a impregnácia kože


  Koža je jedným z najstarších prírodných materiálov a pre svoje jedinečné vlastnosti je koža veľmi obľúbený materiál. Kožená sedacia súprava si zachová dlhodobo svoj exkluzívny vzhľad a pôvodné vlastnosti iba v prípade správnej starostlivosti a údržby. Čistenie koženej sedačky sa odporúča dvakrát za rok a po čistení je potrebné urobiť aj ošetrenie čo sa odporúča tiež dvakrát ročne.
 • Vysávanie a tepovanie

  Vysávanie a tepovanie


  Automobil sa starostlivo a detailne vysaje, následne špeciálnym zariadením na tlakový vzduch, ktoré vytvára vzdušný vír, odstráni všetok prach aj z miest veľmi ťažko dostupných. Ďalej je na rade starostlivosť o plastové časti interiéru vozidla. Plasty obsahujú okrem iného zmäkčovadlá pre svoju pružnosť a plnidlá, ktoré určujú vlastnosti povrchu...
 • Ručné umývanie

  Ručné umývanie


  Ručný spôsob umývania predstavuje nesporne najšetrnejšie čistenie a umývanie automobilov. Už pri základnom umývaní je Vaše auto nielen dôkladne očistené, ale taktiež je dodaná základná ochrana laku pred vonkajšími vplyvmi. Tento spôsob umývania, bohužiaľ, nenahradia žiadne technológie dnešnej doby, napriek tomu, že sú veľmi vyspelé. V prípade, že vozidlo pravidelne neumývate, vytvára sa na ňom súvislá vrstva cestného spadu, ktorá viaže vodu a karosérii veľmi ubližuje. Kvalita ručného umývania je stopercentná a nedá sa porovnávať so žiadnou inou technológiou.